İçeriğe atla Alt bilgiye atla

Bize Yazın

Aşağıdaki iletişim kanallarından birisini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkililerimiz mesajınızı inceledikten sonra, tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

  [wpgdprc "Gönderdiğim verilerin toplanmasını ve saklanmasını kabul ediyorum."]

  İletişim Bilgisi

  Bize Ulaşın

  Adres

  İstasyon Caddesi. No:43 Şehitkamil / GAZİANTEP

  Website

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cuma

  08:00 – 17:30

  Cumartesi – Pazar

  08:00 – 12:00 / Kapalı

  Sıkça Sorulan Sorular

  Gaziantep’e geldiğinizde, Zeugma Mozaik Müzesi’ne ulaşmak oldukça kolaydır. Kentin merkezinden veya çevresindeki otellerden taksilerle veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, kendi aracınızla da müzeye ulaşabilirsiniz.

  Zeugma Mozaik Müzesi her gün ziyaretçilere açıktır, Özel günlerde müze ziyaret saatleri ve bilgi almak için lütfen müze ziyaret saati sayfasını ziyaret edin.

  Müze giriş ücreti yetişkinler için belirlenen bir ücrettir. Öğrenciler ve çocuklar için indirimli ücretler uygulanır. Detaylı bilgi ve güncel giriş ücretleri için lütfen Bilet Fiyatları sayfasını ziyaret edin.

  Evet, Zeugma Mozaik Müzesi’nde rehberlik hizmeti sunulmaktadır. İsterseniz bireysel rehberlik hizmeti alabilir veya gruplarınız için önceden rezervasyon yapabilirsiniz. Rehberlik hizmeti hakkında daha fazla bilgi için lütfen müzeyi ziyaret edin.

  Evet, müzede fotoğraf ve video çekimi yapılabilir. Ancak, profesyonel ekipmanlarla çekim yapmak için önceden izin almanız gerekmektedir. Ayrıca, bazı özel sergilerde ve bölgelerde fotoğraf çekiminin yasak olabileceğini unutmayın.

  Müzede düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi almak için lütfen Haberler sayfamızı ziyaret edin veya sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel etkinlikler ve etkinlik takvimi sürekli olarak güncellenmektedir

  Belkıs/Zeugma Antik Kenti , Gaziantep ili, Nizip İlçesi , Belkıs Köyü sınırları içerisinde Fırat Nehri’nin kıyısında yer alır. Yaklaşık 20 bin dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan…

  © 2024 TÜM HAKKI SAKLIDIR. by DENSEY